Ücretsiz Üye Olarak Firmanızı Tanıtın !
 • Ücretsiz Üyelik
 • Ücretsiz Ürün Ekleme
 • Ücretsiz İlan Ekleme
 • 3 Ay Ücretsiz Gold Üyelik
Firma Ekle
Firma Bilgileri
Yeşil Mühendislik
 • Yeşil Mühendislik

 • Mehmet Akif Gürsoy
 • Gıda Sanayii / Un, Makarna ve Unlu Mamüller
 • 05322305697
 • 0312221800
 • Mavna Sk.9/1 Beştepe / ANKARA / Ankara / Yenimahalle
Firma Hakkında

YEŞİL MÜHENDİSLİK Türkiye şartlarına göre formüle edilmiş, Gıda katkı enzimlerimizi dikkatinize sunuyoruz. Bünyemizdeki depolarımız da Pazar da dolaşımda olan tüm ürünlerimizi sürekli olarak bulundurarak ürün tedariğini en hızlı şekilde yapma garantisi vermekteyiz. Ürünlerimizin hepsi Gıda ve Farma kalite olup; “Helal”, “Koşher” ve “Sağlık Sertifikası” vb. gibi tüm gerekli belgelere sahiptir. Faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda gerekli tüm yasal yükümlülüklere uymaktayız. UN VE EKMEK İÇİN İTHAL ENZİMLERİMİZ FUNGAL ALFA AMİLAZ : 50-65-100-140 Bin SKB HEMİSELÜLAZ,PENTOZAN,RİBOZ,ARABİNAZ,LİPAZ,GLİKOZ OKSİDAZ YASAL EKMEK KATKI ENZİMLERİ, MAKARNA KATKI ENZİMLERİ BİSKÜVİ KATKI ENZİMLERİ, GOFRET KATKI ENZİMLERİ,EKMEK İYİLEŞTİRİCİLER,UN GELİŞTİRİCİLER,YUFKA KATKILARI,BÖREK KATKILARI,TORTİLLA KATKI MADDELERİ. NOT: Ücretsiz numune ve fiyat bilgilendirme için için bizi aramanız yeterlidir.Un ve Ekmek konusunda karşılaştığınız her türlü sorun için bize ulaşabilirsiniz.Laboratuvarımız ve Uzman mühendislerimizle sizlere her türlü teknik desteği vermeye hazırız.

Firmanın Etiketleri
Firmanın Ürünleri
 • BUĞDAY-UN-EKMEK İÇİN
  BUĞDAY-UN-EKMEK İÇİN BUĞDAY-UN-EKMEK İÇİN LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ Laboratuvarımızda; Hektolitre,Yabancı madde,Süne,İlaçlı tane, Diğer hububatlar,Rutubet,Gluten,İndex,Sedimantasyon,Falling Number,Farinograph,Extensograph,Amylograph,Viscosity,SDmatic,Alveo AH,Consisto CH,Mixolab,Kül,Rutubet,Renk,Koku,Zedelenme Testleri yapılmakta olup, uzman mühendislerimiz tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılmakta ve tavsiyelerde bulunmaktadır.
 • ASCORBİC ACİT ( C VİTAMİNİ )
  ASCORBİC ACİT ( C VİTAMİNİ ) ASCORBİC ACİT ( C VİTAMİNİ ) ( 1 – 5 Gr / 50Kg ) Proteine ( % 9 – 12 ) etki eder. Yağmur yemiş ve süne tahribatı olan ve protein miktarı düşük olan buğdaylarda kullanılır. Yoğun süne tahribatı varsa yoğun C vitamini ve Pentozan yeterlidir. Uzatmalı sedim normal sedim den aşağıda bir değerde ise miktar arttırılır. Unda tazeliği giderir Ekmek pasalarına yapışmayı önler Ekmeğin bıçak açmamasını önler Ekmek içinin yaş ve hamur kalmasını önler Hamurun yoğrulmaya dayanmasını sağlar. Protein özünü sertleştirerek yayılmayı önler. Hamurda erime, yayılma ve sulanma problemini önler hacim arttırır. Ekmek içinde gözenek yapısı sağlar. Çok kullanıldığında ekmekte hacim küçülür ekmekte sıkma yapar. Çözümü Pentozan kullanımıdır. Un içine fabrikada direkt katılabilir.
 • YUFKA – LAVAŞ - TORTİLLA KATKI MADDESİ ( ENZİM )
  YUFKA – LAVAŞ - TORTİLLA KATKI MADDESİ ( ENZİM ) YUFKA – LAVAŞ - TORTİLLA KATKI MADDESİ ( ENZİM ) Hamurun yırtılmadan işlenmesini sağlar Hamurun su tutma kapasitesini arttırır,daha fazla ürün alınır Bayatlama ve bozulmayı geciktirir. Böreğin muntazam kabarmasını ve kızarmasını sağlar.
 • BÖREK KATKI MADDESİ ( ENZİM )
  BÖREK KATKI MADDESİ ( ENZİM ) BÖREK KATKI MADDESİ ( ENZİM ) Hamurun yırtılmadan işlenmesini sağlar Hamurun su tutma kapasitesini arttırır,daha fazla ürün alınır Böreğin kabarmasını sağlar Böreğin muntazam kabarmasını ve kızarmasını sağlar.
 • MAKARNA KATKI MADDESİ ( ENZİM )
  MAKARNA KATKI MADDESİ ( ENZİM ) MAKARNA KATKI MADDESİ ( ENZİM ) Bileşim: Standardize edilmiş enzimler. Renk : Sarımsı - Kahverengimsi Uygulama: Ürünün, pişirilme işleminden sonra beyazlığını ve parlaklığını arttırır. Hamurun dayanıklılığını arttırarak aşırı derecede pişirilmesin de bile toleransını olumlu yönde etkiler. İmalat: Ürün imalatında kullanılan bütün enzim preparatları, iyi üretim uygulamasına göre Almanya’da, Cognis tarafından özel olarak üretilmiştir. Saflık Verileri: Koşullar, Birleşmiş Milletler Tarım ve Gıda Örgütü/Dünya Sağlık Örgütü (FAO/WHO), Birleşik Gıda Katkıları Uzman Komitesi(JECFA) tavsiyelerine ve Gıda Kimyasalları Kodlarına(FCC) uygundur. Arsenik : 3 ppm’den fazla değil Kurşun : 10 ppm’den fazla değil Ağır Metaller : 10 ppm’den fazla değil Mikotoksinler : negatif Anti. Bakt. : Aktivite negatif Koliformlar : 1 gramda 30’dan fazla değil E.koli : 1 gramda en fazla 10 Salmonella : 25 gramda negatif Toplam canlı sayımı : 1 gramda 50x10³’den fazla değil Saklama Koşulları: 20°C’nin altında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
 • BİSKÜVİ KATKI MADDESİ ( ENZİM )
  BİSKÜVİ KATKI MADDESİ ( ENZİM ) BİSKÜVİ KATKI MADDESİ ( ENZİM ) Bileşim: Standardize edilmiş enzimler Renk : Sarımsı - Kahverengimsi Gönderim şekli : Toz Karakterizasyon: Bisküvi İçin®, gıda cinsi bileşenlerle standardize edilmiş mikrobiyolojik kaynaklı enzim preparatlarından oluşmaktadır. Uygulama: Ürünün, ateşte küçülmesini ve kırıntı yapmasını önleyerek, pürüzsüz bir yüzey, uzun süre tazelik ve güzel bir görünüm kazandırır. İmalat: Ürün imalatında kullanılan bütün enzim preparatları, iyi üretim uygulamasına göre Almanya’da, özel olarak üretilmiştir. Saflık Verileri: Koşullar, Birleşmiş Milletler Tarım ve Gıda Örgütü/Dünya Sağlık Örgütü (FAO/WHO), Birleşik Gıda Katkıları Uzman Komitesi(JECFA) tavsiyelerine ve Gıda Kimyasalları Kodlarına(FCC) uygundur. Arsenik : 3 ppm’den fazla değil Kurşun : 10 ppm’den fazla değil Ağır Metaller : 10 ppm’den fazla değil Mikotoksinler : negatif Anti. Bakt. Aktivite : negatif Koliformlar : 1 gramda 30’dan fazla değil E.koli : 1 gramda en fazla 10 Salmonella : 25 gramda negatif Toplam canlı sayımı : 1 gramda 50x10³’den fazla değil Saklama Koşulları ve raf ömrü 20°C’nin altında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Raf ömrü 1 yıl.
 • FUNGAL ALFA AMİLAZ
  FUNGAL ALFA AMİLAZ FUNGAL ALFA AMİLAZ ( 0,1 – 0,6 Gr / 50 kg ) Nişastaya etki eder. Unun F.N Değerine göre karar verilir. F.N ( 225 – 275 ) Nişastayı ( % 65 – 70 ) 60c de parçalar 80c de inaktif olur Ekmek hacmini büyütür. Ekmek içi rengi beyazlatır ve homojen yapı kazandırır. İnce kabuk ve kabuğa istenen renk sağlanır. Ekmeğin bayatlamasını geciktirir ve kırıntıyı önler. Hamurun işlenebilirliğini arttırır.
 • SUPERVISOR BELLA EKMEK İÇİN ENZİM KARIŞIMI
  SUPERVISOR BELLA EKMEK İÇİN ENZİM KARIŞIMI SUPERVISOR BELLA EKMEK İÇİN ENZİM KARIŞIMININ GENEL FAYDALARI Unda tazeliği giderir Ekmek pasalarına yapışmayı önler Ekmeğin bıçak açmamasını önler Ekmek içinin yaş ve hamur kalmasını önler Hamurun yoğrulmaya dayanmasını sağlar. Protein özünü sertleştirerek yayılmayı önler. Hamurda erime, yayılma ve sulanma problemini önler hacim arttırır. Ekmek içinde gözenek yapısı sağlar. Hamurun daha iyi işlenebilmesini sağlar. Ekmek hacmini büyütür Kalın kabuğu önler Ekmek tabanında genişleme sağlar Ekmekte bayatlamayı geciktirir. Hamurda su tutmayı arttırır. Esmer hamur rengi oluşturmaz Ekmekte sıkma şikayetini önler. Nişastayı ( % 65 – 70 ) 60c de parçalar 80c de inaktif olur Ekmek hacmini büyütür. Ekmek içi rengi beyazlatır ve homojen yapı kazandırır. İnce kabuk ve kabuğa istenen renk sağlanır. Ekmeğin bayatlamasını geciktirir ve kırıntıyı önler. Hamurun işlenebilirliğini arttırır. Hamurun geçmesini engeller Su tutma kapasitesini arttırır Ekmek içinin homojen ve ince gözenekli olmasını sağlar Tamamen enzim karışımı olan bu ürün içerisinde hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı kimyasal yada bakteriyel katkı içermez. Ürün Tamamen Fungal Kökenli Enzimlerden Elde edilmiştir.
 • SUPERVISOR BELLA UN ENZİM KARIŞIMI
  SUPERVISOR BELLA UN ENZİM KARIŞIMI SUPERVISOR BELLA UN ENZİM KARIŞIMININ GENEL FAYDALARI Unda tazeliği giderir Ekmek pasalarına yapışmayı önler Ekmeğin bıçak açmamasını önler Ekmek içinin yaş ve hamur kalmasını önler Hamurun yoğrulmaya dayanmasını sağlar. Protein özünü sertleştirerek yayılmayı önler. Hamurda erime, yayılma ve sulanma problemini önler hacim arttırır. Ekmek içinde gözenek yapısı sağlar. Hamurun daha iyi işlenebilmesini sağlar. Ekmek hacmini büyütür Kalın kabuğu önler Ekmek tabanında genişleme sağlar Ekmekte bayatlamayı geciktirir. Hamurda su tutmayı arttırır. Esmer hamur rengi oluşturmaz Ekmekte sıkma şikayetini önler. Nişastayı ( % 65 – 70 ) 60c de parçalar 80c de inaktif olur Ekmek hacmini büyütür. Ekmek içi rengi beyazlatır ve homojen yapı kazandırır. İnce kabuk ve kabuğa istenen renk sağlanır. Ekmeğin bayatlamasını geciktirir ve kırıntıyı önler. Hamurun işlenebilirliğini arttırır. Hamurun geçmesini engeller Su tutma kapasitesini arttırır Ekmek içinin homojen ve ince gözenekli olmasını sağlar Tamamen enzim karışımı olan bu ürün içerisinde hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı kimyasal yada bakteriyel katkı içermez. Ürün Tamamen Fungal Kökenli Enzimlerden Elde edilmiştir. Dozaj: 6 - 8 Gr / 50 Kg Un
Firma Ulaşım
Sponsor Bağlantılar
 • Dernek SitesiTüm Dernek ve Kuruluşların gereksinimlerini karşılıyan en iyi dernek sitesi üstelik kredi kartına 12 taksit
 • Haber Scripti250 TL den başlayan fiyatlar sizde profesyonel haber scriptine sahip olun.
 • Köy SitesiGüçlü alt yapısı ve uygun fiyatı ile tüm köy derneklerinin ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip yazılım 59 tl den başlayan fiyatlarla 1 günde kurulum
 • Rent a car RehberiTürkiye'de tüm rent a carcıların buluşma noktası kayıt olarak gelen tüm rezervasyonlara teklif verip müşteri kazanın.
 • Mobil DernekDerneklerin iletişim maliyetlerine son mobil dernek uygulaması ile artık üyelerinizle iletişiminiz ücretsiz.